bpbp-fotor-bg-remover-20240605145412

B.P.B.P. - stavební firma

Podnik byl zřízen nařízením Ministerstva stavebnictví a průmyslu dne 1. 3. 1950. Stavební společnost B.P.B.P. S.A. Bielsko Biala se zabývá ucelenými dodávkami staveb různého rozsahu „na klíč“ v roli generálního dodavatele.

V průběhu padesátileté historie svého trvání se může pochlubit realizací mnoha objektů. Padesátiletá působnost B.P.B.P. S.A. sehrála významnou klíčovou roli ve vytváření obrazu jižní části Polska a může se pochlubit realizací mnoha objektů.

Od roku 1994 působí samostatně v České republice v Mladé Boleslavi středisko Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka, která se zabývá realizací investic na klíč, převážně průmyslové a technicky náročné infrastruktury.

Velký důraz je kladen na kvalitu odváděné práce, která je řízena v systému ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2020, OHSAS 18001:2004 a AC 082 QMS, EMS, BHP. Vysoce kvalifikovaný kádr odborníků, dlouhodobé zkušenosti, dobře vybavené zázemí dává záruku vysoké jakosti prováděných prací.

Zajišťujeme kompletní realizace investičních úkolů v rozsahu průmyslového stavebnictví, občanské vybavenosti, bytové výstavby, silničního stavitelství, ekologických investic, rekonstrukce a modernizace všech objektů včetně památkově chráněných, stavíme rychle, nejnovějšími metodami, dokončení prací podle harmonogramu, kvalitně a poskytujeme klientům prodlouženou záruku na odvedenou práci. Řadu rekonstrukcí v průmyslových objektech investorů realizujeme za plného provozu.

Veškeré betonáže, dopravu včetně čerpání betonových směsí, dopravu všech materiálů zajišťujeme vlastními vozidly. Jsme technicky vybaveni i pro náročné demoliční práce objektů, zemní a montážní práce. V České republice pracuje na 400 našich zaměstnanců a techniků (zedníci, zámečníci, tesaři, truhláři, klemlíři, malíři, železáři, betonáři, atd.).

Naše certifikáty

Jakost je důležitý element, na který klademe velký důraz při řešení všech našich projektů. Důkazem toho je dlouhodobé vlastnictví mezinárodního certifikátu jakosti ISO, který je zároveň uznáním naší práce, ale i závazek v hledání lepší organizace práce na každém pracovišti. Jakost našich odváděných služeb dokládáme předkládáním referenčních listů od klientů, pro které jsme realizovali stavbu. Naše firma klade zároveň velký důraz na ekologii při ochraně životního prostředí a bezpečnosti práce.

Vysoce kvalifikovaný kádr odborníků a také bohaté, dobře vybavené zázemí dává záruku vysoké jakosti provedených prací potvrzené certifikáty ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2020, OHSAS 18001:2004 a AC 082 QMS, EMS, BHP.

Zveme vás ke kontaktu s B.P.B.P. organizační složka v ČR

Pokud máte zájem o spolupráci s naší společností – Bielské Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., jsme vám k dispozici. Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách.

Najdete nás zde